پشتی – بالش آمریکا اوباما بازداشت آمریکایی

پشتی – بالش: آمریکا اوباما بازداشت آمریکایی کره شمالی کره شمالی باراک اوباما اخبار بین الملل

عکس) + چگونه دلار تقلبی را تشخیص دهیم؟ (

۱ – جنس اسکناس: راحت ترین راه جهت تشخیص اصل بودن اسکناس دلار لمس آن هست، چون از نوعی کتان خاص ساخته شده است که در بازار به صورت تجاری فروخته نمی شود..

ادامه مطلب

بازار شب عید تخم مرغ، مرغ و گوشت قرمز متعادل است

ورناصری گفت: با توجه به زیاد کردن تقاضا در بازار شب عید و با مجوز وزارت جهاد کشاورزی شرکت پشتیبانی امور دام ۱۰ هزار تن تخم مرغ وارد کرده که در حال ورو..

ادامه مطلب

فقط از کارگران توقع عقب‌نشینی دارند ، با زیاد کردن مزد می‌توان در پنج سال قدرت خرید را واقعی کرد

با زیاد کردن مزد می‌توان در پنج سال قدرت خرید را واقعی کرد/فقط از کارگران توقع عقب‌نشینی دارند  با زیاد کردن مزد می توان در پنج سال قدرت خرید را ..

ادامه مطلب

دلایل زیاد کردن قیمت سکه و طلا

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر گفت: زیاد کردن قیمت ارز و قیمت جهانی طلا موجب اوج رفتن قیمت سکه شد و چنین قیمتی در سکه طی 6 سال گذشته نداشتیم.  ..

ادامه مطلب

سود سهام عدالت ۱۵۰ هزار تومان شد

به گزارش تسنیم، اسحاق جهانگیری در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در خراسان رضوی با بیان اینکه سهام عدالت جهت 50 میلیون ایرانی در نظر گرفته شده است هست، خا..

ادامه مطلب

ریزش قیمت طلا بعد از زیاد کردن ۱۲ دلاری

طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی بعد از این که سرمایه‌گذاران به سودگیری از زیاد کردن قیمت‌ها در روز گذشته پرداختند، با کم کردن قیمت روبرو شد.  ..

ادامه مطلب

دلار سه هزار و 783 تومان ، قیمت سکه خریداران را شوکه کرد

سکه طرح قدیم یک میلیون و 209 هزار و 400 تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و 178 هزار تومان به فروش رسید.  قیمت سکه خریداران را شوکه کرد/..

ادامه مطلب