پشتی – بالش آمریکا اوباما بازداشت آمریکایی

پشتی – بالش: آمریکا اوباما بازداشت آمریکایی کره شمالی کره شمالی باراک اوباما اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نشانه ما افزایش به مرحله بعدی است/ بازی با مراکش حکم فینال را دارد ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بعد از جلسه با مهدی تاج گفت: سطح بازیکنان داخلی جهت جام جهانی کافی نیست. تنها یک راه حل داریم که از مربیان محترم باشگاه

نشانه ما افزایش به مرحله بعدی است/ بازی با مراکش حکم فینال را دارد ، کی‌روش

کی روش: نشانه ما افزایش به مرحله بعدی است/ بازی با مراکش حکم فینال را دارد

عبارات مهم : مراکش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بعد از جلسه با مهدی تاج گفت: سطح بازیکنان داخلی جهت جام جهانی کافی نیست. تنها یک راه حل داریم که از مربیان محترم کلوب ها تقاضای کمک کنیم تا بعد از هر بازی لیگ، یک تا یک روز و نیم بازیکنان مدنظرمان را در اختیار تیم ملی قرار دهند که در اختیار ما باشند.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی روش بعد از جلسه طولانی اش با مهدی تاج راجع به برنامه ریزی جهت آماده سازی هر چه بهتر تیم ملی و برگزاری بازی های دوستانه با تیم های خوب دنیا، اظهار کرد: در درجه اول یک سخن خاص و خاص با دوست عزیزم علی جوادی (مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال) دارم که عهده دار مسئولیت روابط عمومی فدراسیون فوتبال شده است هست. صحبت های طولانی در گذشته داشتیم و امروز هم راجع به تیم ملی با او صحبت کردیم. اطمینان داریم که حضور او باعث موفقیت های زیادی خواهد بود. حالا راجع به تیم ملی صحبت کنیم. جلسه امروز فقط ادامه جلسه ابتدایی با رییس فدراسیون فوتبال بود که در مسکو داشتیم.

نشانه ما افزایش به مرحله بعدی است/ بازی با مراکش حکم فینال را دارد ، کی‌روش

برنامه های آماده سازی تیم ملی را با جزییات کامل بررسی کردیم

او ادامه داد: این جلسه، نیمه دوم جلسه ای بود که در مسکو داشتیم. این وقت را داشتیم که به صورت براق راجع به پرسشها گذشته صحبت کنیم. باید خیلی براق راجع به آینده تیم ملی هم صحبت کنیم. راجع به برنامه های آماده سازی تیم ملی باید گفت که با جزییات کامل و اهمیت زیاد آنها را بررسی کردیم چون بسیار مهم است.

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: مطمئنا خانواده فوتبال کشور عزیزمان ایران موافق است که در گروه سخت و بسیار دشواری قرار داریم و کار مشکل پیش روی تیم ملی هست. هنگامی که صحبت از دشواری کارمان در جام جهانی می شود اگر همه ما دست به دست هم بدهیم، باز هم کارمان سخت است و باز هم کافی نیست. در نتیجه قبل از جام جهانی باید کنار هم باشیم. کار بسیار مشکل پیش رو داریم البته چیزی غیر ممکن نیست. همه یک نشانه داریم و آن افزایش به مرحله بعد جام جهانی است.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بعد از جلسه با مهدی تاج گفت: سطح بازیکنان داخلی جهت جام جهانی کافی نیست. تنها یک راه حل داریم که از مربیان محترم باشگاه

در ماه مارس دو بازی دوستانه خواهیم داشت

کی روش اظهار کرد: کار پیش روی ما بسیار سخت هست. نشانه اول ما این است که بازیکنان جهت مسابقه پیش رو آمادگی کامل را داشته باشند چون سطح مسابقه بسیار اوج هست. در ماه مارس همان طور که با تاج مرور کردیم، دو بازی دوستانه و تدارکاتی با تیم هایی که نحوه بازی تیم های آمریکای لاتین و اروپا را دارند، خواهیم داشت.

با برنامه AFC مسئله داریم

سرمربی تیم ملی گفت: در ماه می ۲۰۱۸، قبل از جام جهانی مسئله بزرگی داریم. AFC هنوز بازی های لیگ قهرمانان آسیا را به تعویق نینداخته و این مسئله هنوز پابرجا هست. به خاطر این که آن تاریخ ها خارج از روزهای فیفا دی است امکان این را خواهیم داشت که از کشورهای همسایه دعوت کنیم تا در مرحله اول قبل از جام جهانی بازی کنند. کشورهایی مثل سوریه، قطر یا امارات خواهند بود که می توانند در پایتخت کشور عزیزمان ایران بازی کنند. بعد از آن سه بازی دوستانه دیگر خواهیم داشت. باید با تیم هایی بازی کنیم که حالت تیم های شمال آفریقا را داشته باشند. تیم هایی مانند مصر تونس و الجزایر که مانند مراکش هستند.

نشانه ما افزایش به مرحله بعدی است/ بازی با مراکش حکم فینال را دارد ، کی‌روش

بازیکنان داخلی بعد هر بازی یک روز در اختیار ما باشند

کی روش گفت: در اردیبهشت سال آینده با بازی های لیگ قهرمانان اروپا تداخل داریم و بازیکنان خارجی را نداریم. باید جهت بازیکنان داخلی برنامه ریزی کنیم چون سطح بازیکنان داخلی جهت جام جهانی کافی نیست. باید جهت آنها برنامه ریزی کنیم. تنها یک راه حل داریم که از کلوب ها و مربیان محترم تقاضای کمک کنیم. همکاری ما با کلوب ها این است که بعد از هر بازی لیگ، یک تا یک روز و نیم بازیکنان مدنظرمان را در اختیار تیم ملی قرار دهند که بازیکنان در اختیار ما باشند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بعد از جلسه با مهدی تاج گفت: سطح بازیکنان داخلی جهت جام جهانی کافی نیست. تنها یک راه حل داریم که از مربیان محترم باشگاه

باید بازیکنان را به سطح جام جهانی برسانیم

او گفت: فرض کنید باشگاهی روز پنج شنبه بازی دارد. بازیکنان جمعه بعد از ظهر در اختیار ما هستند و شنبه بعد از ظهر به کلوب خود می روند. اگر جمعه بازی کنند، شنبه بعد از ظهر در اختیار ما باشند، یک شنبه صبح کارشان را انجام دهند و بعد از ظهر به تیم خود بروند. این برنامه ها از نخستین ماه سال میلادی انجام می شود و تا ماه مارس ادامه دارد. اگر این کار را کنیم، شانس مان را تقویت می کنیم. گروه دشواری داریم و شانس مان کم خواهد بود. باید بازیکنان را به سطح جام جهانی برسانیم.

کی روش گفت: با مربیان صحبت می کنم که به ما اعتماد کنند. ما به هیچ وجه تداخلی با سطح آمادگی بازیکنان نخواهیم داشت. امیدوار خواهم بود که مربیان به من اعتماد کنند. با ۳۶ سال تجربه به من اعتماد کنند که چه کار می کنم. با این همکاری دو طرفه و سراسر اعتماد می توانیم همکاری خوبی داشته باشیم.

نشانه ما افزایش به مرحله بعدی است/ بازی با مراکش حکم فینال را دارد ، کی‌روش

به گزارش ایسنا، جوادی، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در این لحظه راجع به برنامه کی روش گفت: این برنامه به خاطر این است که بازیکنان از نظر ذهنی آماده شوند. در این برنامه آنها مصدوم نمی شوند و تمرین نمی کنند.

او ادامه داد: بگذارید این طور مطرح کنیم. برابر اسپانیا، پرتغال و مراکش بازی می کنیم. اسپانیا و پرتغال مدعیان قهرمانی جام جهانی هستند و مراکش عالی ترین تیم آفریقا هست. این یک چالش سراسر جذابیت خواهد بود. این عالی ترین تجربه کاری خود من و یک اتفاق خوب جهت تیم ملی خواهد بود. اگر با این برنامه موافقت نکنند، شانس کمی خواهیم داشت.

کی روش در پاسخ به این پرسش که جهت شبیه سازی بازی با پرتغال و اسپانیا چه تیم هایی را مدنظر دارد، گفت: تیم هایی که یک فوتبال لاتین بازی کنند. ترکیه، رومانی، صربستان و حتی ایتالیا این طور بازی می کنند. بستگی به وقت ها دارد که با کدام تیم به قطعیت برسیم. این گونه تیم ها جهت آماده سازی دیدار با پرتغال و اسپانیا خوب هستند. جام جهانی جهت ما با مراکش شروع می شود و بازی با مراکش حکم فینال را دارد.

کی روش راجع به سبک متفاوت حریفان تیم ملی در دوره گذشته و شباهت سبک اسپانیا و پرتغال گفت: این دو تیم برترین تیم های دنیا هستند. برابر قهرمان اروپا و قهرمان سابق دنیا بازی می کنیم. آنها در بدو ورود به مسکو مدعی قهرمانی هستند. تصور کنید چقدر منابع مالی نیاز بود تا برابر پرتغال و اسپانیا بازی کنیم. برابر آنها رایگان بازی می کنیم. همه بازیکنان ما جهت بازی با پرتغال و اسپانیا سراسر هیجان هستند. خودم من هم در جوانی همین حس را داشتم. دو تیم قدرتمند دنیا حریف ما هستند. در لیگ برتر هم همین طور هست. پرسپولیس عالی ترین تیم است ولی آنها هر لحظه قهرمان نمی شوند. این گونه بازی ها حکم داستان موش و گربه را دارد.

او ادامه داد: پرتغال گربه خواهد بود و ما نقش دیگری داریم ولی هر لحظه گربه نمی برد (با خنده).

درادامه خبرنگاری به کی روش گفت که فدراسیون فوتبال به برانکو گفته قراردادش را تمدید نکند تا بعد از جام جهانی سرمربی تیم ملی شود. پیش از این که سرمربی تیم ملی به این پرسش پاسخ دهد، مدیر روابط عمومی فدراسیون گفت: این شیطنت رسانه ای هست. چنین مطلبی صحت ندارد. هیچ مشکلی با کی روش نداریم.

در ادامه کی روش گفت: بهتر است که عالی ترین برگ های خودمان را جهت جام جهانی نگه داریم و کارت آس را آن جا رو کنیم. اگر عالی ترین مربی را هم داشته باشید مانند این است که شما عالی ترین آشپز را دارید ولی هنگامی که تجهیزات نباشد او نمی تواند حتی تخم مرغ درست کند. در ماه می کادر خوبی داریم. همه هستند ولی بازیکنان در اختیار تیم ملی نیستند و بازیکنان استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و ذوب آهن در لیگ قهرمانان هستند. در عوض ما هم پشه می گیریم چون پشه زیاد هست. همه باید اهمیت آماده سازی در ماه های دی، بهمن، اسفند و فروردین را درک کنند. این برنامه مانند یک تیوب غریق نجات خواهد بود.

او ادامه داد: یک بار دیگر به آقای جوادی تبریک می گویم. یک بار دیگر بسیار حائز اهمیت است که از کلوب ها درخواست کنم برنامه آماده سازی ما را درک کنند. اگر این برنامه پیش برود، شانس افزایش ما زیاد کردن پیدا می کند.

سرمربی تیم ملی راجع به جو سازی بعضی در آستانه حضور تیم ملی در جام جهانی و بیانات لوپتگی مبنی بر این که کشور عزیزمان ایران بازیکنان و مربی خوبی دارد و در راه افزایش شکست نخورده گفت: مطمئنا آنها شروع کردند که تیم ها را آنالیز کنند. همان طور که ما مطالعه و بررسی تیم ها را شروع کردیم. راجع به اسپانیا و پرتغال همه چیز را می دانیم. مراکش را هم به خوبی آنالیز می کنیم. اگر روز، روز شما باشد می توانید موفق شوید. ولی نمی توان بازی را در ۶۰ دقیقه انجام داد به خاطر این که اگر واقع گرا باشیم، بازیکنان شاغل در لیگ برتر آمادگی بازی در ۶۰ تا ۶۵ دقیقه را دارند. اگر داوران قبول می کردند که ۶۵ دقیقه بازی کنیم، من مشکلی نداشتم.

او با نام بردن از بازیکنانی مانند ترابی، حسینی، ابراهیمی، عبدالله زاده و … گفت: این بازیکنان نیاز به کار زیاد دارند. اگر برابر جوردی آلبا بازی کنیم، او ۶۰ بار رفت و آمد دارد. اگر مدافع راست ما یعنی غفوری ۴۵ بار بدود، آیا من باید به جای او بدوم یا می توانیم به جوادی بگوییم بدود. می توانیم من و جوادی دقایق را تقسیم کنیم. صحبت فوتبال خوب نیست بلکه صبحت این است که در طول بازی بتوانند بدوند. باز هم تکرار می کنم مطلب کلیدی، آماده سازی است.

واژه های کلیدی: مراکش | برنامه | فوتبال | پرتغال | بازیکنان | جام جهانی | برنامه ریزی | فدراسیون فوتبال | بازیکنان استقلال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs