پشتی – بالش آمریکا اوباما بازداشت آمریکایی

پشتی – بالش: آمریکا اوباما بازداشت آمریکایی کره شمالی کره شمالی باراک اوباما اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ادامه بحران نتیجه‌گیری در استقلال ، استقلال یک – ذوب آهن یک

به گزارش ایسنا، در نخستین دیدار از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال میزبان ذوب آهن بود. استقلالی ها که به دنبال فرار از بحران بودند، تلاش زیادی کردند که

ادامه بحران نتیجه‌گیری در استقلال ، استقلال یک - ذوب آهن یک

استقلال یک – ذوب آهن یک/ ادامه بحران نتیجه گیری در استقلال

عبارات مهم : ارسال

دیدار تیم های استقلال و ذوب آهن با تساوی یک بر یک به آخر رسید.

به گزارش ایسنا، در نخستین دیدار از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال میزبان ذوب آهن بود. استقلالی ها که به دنبال فرار از بحران بودند، تلاش زیادی کردند که در این بازی پیروز شوند ولی این بازی برنده ای نداشت و در نهایت به تسای یک بر یک ختم شد.

ادامه بحران نتیجه‌گیری در استقلال ، استقلال یک – ذوب آهن یک

روزبه چشمی در دقیقه ۱۲ جهت استقلال گلزنی کرد. محمد نژادمهدی نیز در دقیقه ۷۶، گل ذوب آهن را به ثمر رساند.

استقلال با این تساوی ۵ امتیازی شد و موقتا به رده چهاردهم جدول افزایش کرد. ذوب آهن هم با ۱۰ امتیاز در رده چهارم قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، در نخستین دیدار از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال میزبان ذوب آهن بود. استقلالی ها که به دنبال فرار از بحران بودند، تلاش زیادی کردند که

میک مک درموت، مربی بدنساز استقلال به علت عبور از منطقه فنی، به وسیله داور مسابقه اخراج شد. همچنین محمد نژادمهدی از ذوب آهن نیز با دریافت کارت زرد از داور جریمه شد.

قضاوت این بازی بر عهده خبر حیدری بود.

گزارش نیمه نخست

گل استقلال: در دقیقه ۱۲، فشار بازیکنان استقلال روی دروازه ذوب آهن جواب داد و ارسال حسن بیت سعید و ضربه جابر انصاری بعد از برخورد به مدافع ذوب آهن برابر محوطه شش قدم به روزبه چشمی رسید و او گل نخست استقلال را به ثمر رساند.

ادامه بحران نتیجه‌گیری در استقلال ، استقلال یک – ذوب آهن یک

در دقیقه ۱۶، کار تیمی بازیکنان استقلال به سانتر میلاد ذکی پور به روی دروازه ختم شد که ضربه جابر انصاری را رشید مظاهری در آغوش کشید.

در دقیقه ۲۰، سانتر امید نوافکن از سمت چپ زمین ذوب آهن به ذکی پور رسید ولی ضربه سر او بسیار بد بود و توپ را مدافع ذوب آهن دفع کرد.

به گزارش ایسنا، در نخستین دیدار از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال میزبان ذوب آهن بود. استقلالی ها که به دنبال فرار از بحران بودند، تلاش زیادی کردند که

در قیقه ۲۱، ضد حمله سریع بازیکنان ذوب آهن به وسیله مرتضی تبریز منجر به یک موقعیت خطرناک شد که محمدرضا حسینی در موقعیت تک به تک شوت زد ولی ضربه او را سید حسین حسینی با پا برگشت داد.

در دقیقه ۲۴، ارسال بازیکن ذوب آهن از سمت راست زمین استقلال به روی دروازه این تیم در موقعیت خوبی به محمدرضا حسینی رسید ولی او این بار هم نتوانست ضربه خوبی را به توپ بزند.

ادامه بحران نتیجه‌گیری در استقلال ، استقلال یک – ذوب آهن یک

در ادامه دقایق بازی، دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای را بر روی دروازه هم خلق کردند که کمتر باعث به زحمت افتادن دروازه بان ها شد.

گزارش نیمه دوم

در دقیقه ۴۸، سانتر بازیکنان ذوب آهن به روی دروازه استقلال در شلوغی محوطه جریمه به وسیله بازیکنان استقلال برگشت داده شد.

در دقیقه ۵۰، استقلالی ها پاسخ حمله ذوب آهن را با یک سانتر روی دروازه این تیم دادند که بازیکنان امیر قلعه نویی در آخرین لحظه توپ را برگرداندند و همین توپ به یک ضد حمله جهت ذوب آهن تبدیل شد. در حالی که ذوب آهنی ها می توانستند با دقت در زدن ضربه آخر دروازه حسینی را باز کنند، با بی دقتی توپ را به آسمان زدند تا کماکان بازی یک بر صفر به سود استقلال ادامه داشته باشد.

در دقیقه ۵۵، همکاری بازیکنان استقلال برابر محوطه جریمه ذوب آهن، منجر به یک ضربه فنی از حسن بیت سعید شد که این ضربه با اختلاف کم از روی دروازه مظاهری عبور کرد.

در دقیقه ۵۸، وریا غفوری از روی ضربه ایستگاهی چسبیده به محوطه جریمه شوت زنی کرد که مظاهری این توپ را به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۶۲، ارسال بازیکنان ذوب آهن روی ضربه ایستگاهی، به موقعیت خطرناکی روی دروازه استقلال تبدیل شد که ضربه محمد نژادمهدی را سید حسین حسینی با تصویر العمل خوبی به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۷۲، ارسال بسیار خوب دانیال اسماعیلی فر به روی دروازه استقلال برابر محوطه شش قدم به محمدرضا حسینی رسید ولی او در عین ناباوری توپ را به آسمان زد.

گل ذوب آهن: در دقیقه ۷۶، محمد نژادمهدی روی توپ ارسالی به محوطه جریمه با ضربه پا دروازه استقلال را باز کرد.

در دقیقه ۷۹، حرکت تکنیکی محمدرضا حسینی با عبور از وریا غفوری با سید حسین حسینی تک به تک شد که پاس در عمق او در آستانه ورود به دروازه به وسیله دروازه بان استقلال دور شد.

در دقیقه ۸۵، موقعیت خوبی نصیب بازیکنان استقلال شد که این وقت با بی دقتی بازیکنان استقلال از کنار تیر دروازه ذوب آهن عبور کرد.

این بازی در نهایت با تساوی یک بر یک تمام شد تا استقلال بیش از گذشته در بحران کسب نتیجه فرو برود.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی (کاپیتان)، لئوناردو پادوانی، روزبه چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی پور، امید نورافکن، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، سرور جپارف، حسن بیت سعید و جابر انصاری (مهدی قائدی ۷۴).

ترکیب ذوب آهن: رشیدمظاهری، دانیال اسماعیلی فر، محمد نژاد مهدی، وحید محمدزاده، محمد ستاری، مهدی مهدی پور، حمید بوحمدان، محمدرضا حسینی، اسماعیل شریفات (ایمان موسوی ۷۰)، احسان پهلوان (ربیع عطایا ۶۰) و مرتضی تبریزی (کاپیتان).

واژه های کلیدی: ارسال | استقلال | محمدرضا | استقلال | بازیکنان | دروازه بان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs